Barometer



 

U18

  Namn/Klubb Kval HBG Final HBG Kval NÄSSJÖ Final NÄSSJÖ Kval SÄFFLE Final SÄFFLE Kval RC Final RC TOTALPOÄNG
1.  Kevin Melin
AIK
50 15 50 5 50 2 172
2.  Robin Noberg
Stureby BK
40 20 25 5 25 25 140
3.  Felix Mšller
TŠby BwK
19 5 40 15 30 5 114
4.  Christoffer Ivarsson
KvŠnums BK
30 2 20 5 35 20 112
5.  Hugo Caprin
BF SolŠngen
6 18 20 40 5 89
6.  Melwin Nielsen
Team Clan
15 5 35 25 80
7.  Emil Svensson
BK TegnŽr
12 10 30 2 18 5 77
8.  Anton Andersson
IS Gšta
25 25 19 5 74
9.  Zakarias Lindqvist
Team Pergamon
35 2 16 10 63
10.  Noel Haglund Torgersen
BK Sfrufscha
16 2 17 2 20 2 59
11.  Alexander Holm
Team AlingsŒs
17 2 15 2 19 2 57
12.  Kajsa Samuelsson
Team Mariestad
18 5 8 12 2 45
13.  Maja Engberg
BK Cahoot
13 5 10 2 7 37
14.  Ringo KŒhlman
Team Gamleby BC
20 2 13 2 37
15.  Elissa Mehmet
BK Mix Eslšv
13 10 11 2 36
16.  Albin Lindberg
BK Oden Falkšping
11 2 15 5 33
17.  Robin Jacobsson
BK 64
6 10 15 31
18.  William Dahlsten
Sundbybergs IK
4 17 2 23
19.  Lucas Nybacka
Team Baltzar BC
16 2 18
20.  Elias Rickardsson
BK Kyrk
14 2 1 17
21.  Wilmer Kvarnstršm
BK Force
1 14 2 17
22.  Nicole Layrisse
Sundbybergs IK
14 2 16
23.  Elias Erlandsson
BK Turbo
12 2 14
24.  Anelia Andersson
BK Cahoot
11 2 13
25.  Kristoffer Stršmberg
BK Nobel
10 2 12
26.  Hugo Fredriksson
BK TegnŽr
3 8 11
27.  Lukas Martinsson
Tingsryd KK
8 8
28.  Emil Back
Markaryds BK
4 3 7
29.  Emil Nilsson
BK Allšn
7 7
30.  Theo Westerlund
Team Baltzar BC
7 7
31.  Daniel Bowen
Eksjš BK/EBOK
6 6
32.  Elin Bergqvist
BK Mix Eslšv
5 5
33.  Loke Sšderstršm
Vimmerby BK
5 5
34.  Emil HšgfŠlt
BK TegnŽr
5 5
35.  Albin Gullstrand
BK Thule
4 4
36.  Isak Blom
BK TegnŽr
3 3
37.  Axel Wallin
BK Wik
2 2
38.  Ronja Eklund
BŒlsta BC
2 2
39.  Kevin Elg
BK TegnŽr
2 2
40.  Lucas Heijel Carlsson
BK BŒgen
1 1
41.  Alice Lindqvist
BK Merci
0
42.  Alice Olsson
IK GotlandspŠrlan
0
43.  Alicia Lšvgren
BK Thule
0
44.  Annabelle Andersson
BK Cahoot
0
45.  Brooklyn Paulsson Alfredsson
HšganŠs BC
0
46.  Elias Linde
BK Mix Eslšv
0
47.  Elin Hagman
BK Flax
0
48.  Elin Johansson
VingŒkers BK
0
49.  Elvis Brostršm
IK GotlandspŠrlan
0
50.  Felix Lugn
Gštene BK
0
51.  Filip Wendel
Stureby BK
0
52.  Henrik Sinander
BK Full House
0
53.  Jasmine Munter
BK Hšgland
0
54.  Leo Eriksson
Vimmerby BK
0
55.  Lova Nilsson
BS Friska Viljor
0
56.  Lowe Olander
IS Gšta
0
57.  Lucas Eriksson
BK Domino
0
58.  Lukas Andersson
Tollarps BK
0
59.  Max Kojic
Jšnkšpings BS/Boys
0
60.  Melker Fyrsten
BK SF-04 tvidaberg
0
61.  Melker Hallman
BK Flax
0
62.  Moa Brandin
BK Mix Eslšv
0
63.  Noel Strandman
Olofstršms BS
0
64.  Ole Nijdam
Vimmerby BK
0
65.  Oliver Hammelfeldt
IS Gšta
0
66.  Olivia LindŽn
BK Cahoot
0
67.  Robban Larsson
Vimmerby BK
0
68.  Saga Johansson
BS HŠssle
0
69.  Sandra Lundgren
Linkšpings DBS Zorita
0
70.  Stefanie Layrisse
Sundbybergs IK
0
71.  Ted Bermell
Katrineholms AIK
0
72.  Viggo Olander
IS Gšta
0
73.  Viktor Backe
IS Gšta
0
74.  William Brodin
BK Mix Eslšv
0
75.  Hilmer Fredriksson
BK TegnŽr
0
76.  Mio Modh
KS Edsbowlarna
0
77.  Leo Andersson
mŒls BC
0
78.  Nils Holmgren
BK BŒgen
0
 

U23

  Namn/Klubb Kval HBG Final HBG Kval NÄSSJÖ Final NÄSSJÖ Kval SÄFFLE Final SÄFFLE Kval RC Final RC Total
1.  Elliot Moulin
Team Baltzar BC
4 35 5 50 20 114
2.  Robin Ilhammar
Team Clan BK
50 5 50 5 110
3.  Joel Lothigius
Team Linkšping BC
10 10 25 10 35 5 95
4.  Simon Johansson
Team VŠrnamo BC
35 5 3 40 5 88
5.  Nora Johansson
Spader Dam
20 20 40 5 85
6.  Alvin Kvarnstršm
BK Force
30 5 4 30 10 79
7.  Theo StŽen
BKF Falkenberg
25 25 8 58
8.  Marcus Pettersson
BŒlsta BC
5 2 20 25 52
9.  William Berggren
Team Clan BK
40 5 45
10.  Jonathan Hallberg
Team Clan BK
17,5 25 42,5
11.  Lucas FjŠllborg
BK Oden Falkšping
7 25 5 37
12.  Johannes Tidergstrand
Team Clan
30 5 35
13.  Felix Bergman
Team Gamleby
17,5 15 32,5
14.  Hanna Engberg
Team X-Calibur BK
15 15 30
15.  Simon Norrman
Forsheda BK
10 20 30
16.  Joel Lindergren Krantz
BK Virveln
5 17 22
17.  Timmy Carlsson
…rgryte IS BF
19 19
18.  Oliwer Lind
mŒls BC
18 18
19.  Andreas Dalbert
mŒls BC
16 16
20.  Niklas Arvidsson
mŒls BC
15 15
21.  Ida Martini
Team X-Calibur BK
14 14
22.  Mattias Sjšlin
Bulltofta BK
8 8
23.  Hanna Jšnsson
Spader Dam
7 7
24.  Clara Andersson
Tollarps BK
6 6
25.  Alexander Tigerstrand
Team Clan BK
6 6
26.  Sara Lundin
BK Hšgland
3 1 4
27.  Enya PŒlsson
BK Hovet
2 2
28.  Elin Gustavsson
Spader Dam
1 1
29.  Tobias Edlund
Bulltofta BK
0
30.  Johan Nilsson
HšganŠs BC
0
31.  Adam Andersson
BK Cahoot
0
32.  Erik Stršmberg
Vimmerby BK
0
33.  Elsa HjŠrtstršm
BK Merci
0
34.  Lucas Ahlin
BK Oden Falkšping
0

En webblösning utvecklad av

MERIQ